Forum Kuralları :: Görsel Fizik Forum
  • Sayfa : 
  • 1
Yazan Mesaj
ercan80
Site Yöneticisi
  • Mesaj : 1
  • Ad Soyad : Ercan OK
  • Giriş : 0
  • Ettiği Teşekkür : 0
  • Edilen Teşekkür : 0
  •    
 
Gönderim Zamanı : 05 Aralık 2011 22:51:53
 Forum Kuralları

1. Nazik olunuz, kanunsuz ve rahatsız edici davranışlardan kaçınınız.

2. Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da kurallardan haberder olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi belirli aralıklarla güncellenir, üyelerin arasıra kuralları gözden geçirmesi önerilir.

3. Siteye üye olan tüm kullanıcılar otomatik olarak Görsel Fizik Forumundaki tüm bölümlere erişim kazanırlar (Admin ve Yetkili bölümleri hariç).

4. Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize aittir.

5. Okunabilirliği ve forumun işlevselliğini zorlaştırabilecek, görüntü kirliliğine neden olabilecek her türlü yazı stilinin-renginin, grafiğin, mesaj biçimlendirmesinin kullanımı yasaktır. Lütfen tamamı büyük harflerden oluşan konu başlıkları kullanmayınız.

6. Her üyenin yalnızca bir hesabı olabilir. Üyelik, istenildiği anda iptal ettirilebilir. Üyelik iptali için Yönetici'ye özel mesaj yoluyla ulaşmanız gerekmektedir.

7. Türkiye Cumhuriyeti ve İslamiyet karşıtı tüm materyallerin kullanımı yasaktır (Yazı, sembol, resim, ses dosyası, video, flash animasyon...).

8. Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

9. Forumda reklam yapılamaz.

10. Hack-Hacking konusunda sadece güvenlik önlemleriyle ilgili bilgiler yer alabilir. Bunun dışında hack-hacking içerikli hiçbir materyal forumda barındırılamaz.

11. Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil forumun hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabalığa, incitici ifadelere ve kişisel saldırılara tölerans göstermiyoruz. Art niyetle insanları üzmek kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlardan doğabilecek muhtemel tartışmalarda son karar bize aittir.

12. Yeni bir konu açılmadan önce o konunun daha önceden açılıp açılmadığını anlamak amacıyla forumda “Arama” yapılmalıdır. Her konu, ilgili forum kategorisine açılmalıdır.

13. Forumda tartışma çıkarılması kesinlikle yasaktır. Uyarılar dikkate alınmalıdır.

14. Başkalarına ait kişisel bilgileri vermek yasaktır. (Adres, telefon numarası, hesap bilgileri gibi)

15. Böyle bir ortamda yapılmaması gereken herhangi bir şeyi yapmak; özellikle mesaj sayısını artırmak için art arda, gereksiz yere, boş içerikli mesajlar göndermek yasaktır.

16. Kurallara uymayan üyelerin mesajları-konuları uyarı yapılarak ya da yapılmadan silinir/taşınır/düzenlenirler. Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları iptal edilir ve siteden uzaklaştırılırlar. Uyarı yapılması yetkili insiyatifindedir.

Lütfen sitede bu kurallar çerçevesinde hareket ediniz...

   
  • Sayfa : 
  • 1
 
Giriş Yap   Yukarı git

Forum destekleyicisi TürkForum. Sürüm : 2.0.3
Copyright ©2007-2010 AspTürkForum.Com

Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.